Kayıt No 16
Haber Başlık PARABABALARI DÜZENİ, 33 MASUM YAVRUMUZUN, VELİLERİN VE ÖĞRETMENLERİMİZİN CANINA KIYDI!
Özet

BASINA VE HALK ÖRGÜTLERİNE

 PARABABALARI DÜZENİ, 33 MASUM YAVRUMUZUN, VELİLERİN VE ÖĞRETMENLERİMİZİN CANINA KIYDI! 

       Belki de hayatlarında ilk kez farklı bir şehre gezmeye gidiyorlardı. Çok mutlu ve heyecanlılardı. Ancak felaket, İzmir’den gezi için yola çıkan masum küçük öğrencileri, velileri ve öğretmenleri Aksaray yakınlarında derin uykudayken sabaha karşı yakaladı. Bu felakette çoğu çocuk 33 insanımız yok yere hayatını kaybetti, onlarcası da yaralandı.  Bu bir kaza değil parababaları katliamıydı.

   

Tam Metin 1950’den beri ABD ülkemizde yeni demiryolu yapımına izin vermiyor. Japonya’nın başkenti Tokyo’da şehir içinde 700 km raylı sistem (metro) İstanbul’da ise metro uzunluğu sadece 17 km.’dir. Avrupa’da yük taşımacılığının % 90’ı, insan taşımacılığının ise %75’i raylı sistemle yapılmaktadır. Türkiye’de ise durum bunun tam tersidir. Bu nedenle her yıl 13 bin insanımız trafik kazalarında can veriyor. Bunun birkaç katı insanımız da yaralanıyor. Milyarlarca Liralık maddi kayıp meydana geliyor.

    Bütün bunların sebebi, ülkemizin 2. Emperyalist Paylaşım Savaşı sonrası ABD’nin yönetimine sokulmuş olmasıdır. Yani Türkiye’yi o zamandan beri doğrudan ABD’nin yönetiyor olmasıdır. Yerli parababaları ve onların emrindeki siyasiler her konuda olduğu gibi ulaşım ve taşımacılık konularında da halkımıza ihanet içindedirler. Ve de yine her konuda olduğu gibi bu konuda da batılı efendilerinin bir dediğini iki etmemektedirler. Türkiye bu sebepten sanki harp içindeymişçesine her yıl binlerce insanını yok yere kaybetmektedir. 

       Halkımız Demokratik Halk Devrimi sonrasında iktidarını kurunca bu felaketlere de son verecektir. Düzen tümüyle halktan yana işlemeye başlayacaktır. Bugün ise durum ne yazık ki tam tersidir. Her şey halka karşıdır. Halkın ezilmesi, sömürülmesi, hayvan yerine konulması üzerine temellenmektedir. Sadece başta ABD olmak üzere batılı emperyalistlerin ve onların emrindeki yerli parababaları ile satılmış siyasiler ve aydın, yazar, çizer takımının değirmenine su taşımaktadır bugünkü düzen. Bugünkü düzen onlar için cennet, halkımız için cehennemdir. Demokratik Halk iktidarını kurunca bu aşağılık gidişe dur diyeceğiz ve güzelim ülkemizi halkımız için cennete çevireceğiz.

     Halkın Kurtuluş Partisi olarak yaşamlarının henüz başındayken kaybettiğimiz yavrularımızın, velilerinin ve değerli öğretmenlerimizin ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor ve başsağlığı diliyoruz. 15.04.2006  

                                     HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ 

                                          İSTANBUL İL ÖRGÜTÜ

Tarih 2007/04/15
images
Görüntüleme 1978
Halkın Kurtuluş Partisi | Arşiv Tarama